Preview Mode Links will not work in preview mode

Mamos be dramos

Nov 30, 2021

Šį kartą tinklalaidėje kalbamės su dviem pašnekovėmis:

Goda Baranauskaitė-Dangovienė - Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė;

Eglė Baliutavičiūtė - Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir...


Sep 27, 2021

Apie terminologiją, patirtis vaiko raidos centre, ABA terapijos metodą ir, kodėl jis netiko šeimai, bei tai, kaip kilo idėja kurti FB puslapį, kalbamės su tėčiu, programuotoju, FB puslapio „Autisto tėtis“ bendrakūrėju ir autoriumi Vytautu Butėnu.


FB puslapis: https://www.facebook.com/autistotetis


Sep 13, 2021

Kalbamės su mama Aivara Urbute, viena iš „Žemiau bambos“ įkūrėjų, gydytoja ir mokslininke, kuri šiuo metu atlieka doktorantūrą Danijoje, vėžio tyrimų centre. Su Aivara kalbamės apie tai, kaip ir kada su vaikais kalbėti lytinio švietimo temomis, apie moters kūną, nėštumo kursus ir kaip kilo idėja...


Aug 26, 2021

Šiame epizode kalbamės apie tai, kodėl pašnekovė su vyru nusprendė tapti globėjais, iš kur atsirado tiek daug vaikų, kaip namuose valdomos elgesio ir asmenybių dramos, ir galiausiai apie tai, kad tikslas turėtų būti ne pakeisti vaiko elgesį, o pakeisti tai, kaip jis jaučiasi.

Pokalbis su Egle...


Aug 9, 2021

Įdomus ir organiškas pokalbis su vaiku ant rankų. Apie filosofiją, ekologiją, rašymą ir daugelį kitų dalykų kalbamės su Vaiva Rykštaite – rašytoja ir jau greitai būsianti trijų vaikų mama.