Preview Mode Links will not work in preview mode

Mamos be dramos

Oct 8, 2020

Apie konsultacijas šeimoms ir sugrįžimą į Lietuvą po ilgų metų svetur kalbamės su dviejų vaikų mama, tėvystės koučere Renata Cikanaite.


Sep 17, 2020

Apie savanorystę, patyčių prevenciją ir kitus su vaikų psichologine sveikata susijusius dalykus kalbamės su „Vaikų linijos“ vadovu ir trijų vaikų tėčiu Robertu Povilaičiu.


Aug 27, 2020

Apie tai, kaip teisingai matuoti vaikui temperatūrą, kada vežti vaiką į priimamąjį, o kada likti namuose, apie motinystės melancholiją ir pogimdyvinę depresiją, kalbamės su vaikų ligų ir neonatologijos rezidente, dviejų vaikų mama ir nuostabių skanėstų kepėja Elena Landsbergyte-Bukauskiene.


Aug 13, 2020

Kaip šiais laikais žmogus yra pašaukiamas į vienuolystę? Su kokiais iššūkiais susiduriama atsistojus už ikimokyklinės ugdymo įstaigos vairo? Apie bendražmogiškus ir profesinius dalykus kalbamės su pirmojo katalikiško vaikų darželio vadove sese Viktorija Voidogaite.


Jul 30, 2020

Kodėl geras žmogus nėra profesija? Ar vaikai, turintys nepopuliarią nuomonę, mūsų visuomenėje šiandien gali jaustis saugūs ją išsakydami? Kaip sukurti gerą žurnalą vaikams? Įvairiaspalvis ir daugiabriaunis pokalbis su rašytoja, komunikacijos specialiste Viktorija Urbonaite.