Preview Mode Links will not work in preview mode

Mamos be dramos

Dec 25, 2020

Naujoje „Nuo kūdikystės iki universiteto“ podkęstų serijoje kalbėsimės su visų amžiaus tarpsnių mokytojomis/-ais. Šį kartą kalbiname mažylių (lopšelio) mokytoją.

Apie tai, kokius klausimus tėvai turi užduoti pirmą kartą atėję į ugdymo įstaigą ir kitus svarbius šiam amžiaus tarpsniui...


Dec 11, 2020

Cukriniu diabetu sergantis vaikas per dieną patiria nuo 12 iki 15 dūrių į savo mažus pirštus. Apie I-ojo tipo cukrinį diabetą ir juo sergančių vaikų gyvenimą kalbamės su įvairių gerumo akcijų iniciatore, gerumo fondo “Ne apie mane” steigėja Ieva Krivickaite.


Dec 4, 2020

Apie galėjimo žinoti, kad pasaulis yra mylintis ir duodantis, ilgesį, apie mažylių adaptaciją, pradinukus ir daugybę kitų temų kalbamės su psichologe psichoterapeute, paramos centro vaikams steigėja ir vadove Aušra Kuriene.


Nov 26, 2020

Vaiko asmeninės bibliotekos dydis ir knygų kiekis joje yra daug svarbiau, negu aukštasis mokslas jau suaugusių žmonių raštingumui. Apie tai, kaip atsirinkti kokybišką literatūrą ir skaitymą kalbamės su Karalienės Mortos mokyklos knygų fėja, IBBY Lietuvos skyriaus pirmininke, vaikų literatūros ir...


Nov 19, 2020

Pokalbis apie tai, koks amžius išeiti į mokyklą yra tinkamiausias. O gal nėra tinkamiausio amžiaus, o tik tinkamiausios aplinkybės? Apie tai kalba Vilniaus kolegijos pedagogikos fakulteto dekanė ir Karalienės Mortos mokyklos priešmokyklinukų mokytoja Emilija Malinauskaitė.